| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Type | Adapter |
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |
| Modelnummer | M12 |
|---|---|
| Type | SCART, Cirkelschakelaars, Machtsschakelaar |
| Toepassing | Macht |
| spelden | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Graad van bescherming | IP68 |
| contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Shell-materiaal | Shcollmateriaal |
| Plaats van herkomst | shenzhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | m8 het paneel zet, PCB op |
| Toepassing | Automobiel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Geschatte stroom | 3A 1A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M8 y-Type |
| Toepassing | Automobiel/Macht/Luchtvaart/Sensor |
| Contactmateriaal | koper (geplateerd zilver/goud) |
| Shell-materiaal | Pvc-kabelplastiek en messingslegering |