| Spanning | 24V |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Toepassing | Industriële automatisering |
| Type verbinding | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Temperatuurbereik | 0-120℃ |
| Productnaam | De C van de de Waardeschakelaar van de assemblagesolenoïde |
|---|---|
| Type | DIN43650C |
| Vorm | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Custume requiremnet | Keur goed |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Nominale spanning | 250V |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 10A |
| Speld | 2 + PE; 3 + PE |
| grootte | SizeA, SizeB, SizeC |
| staart | PG7/PG9 |