| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 2P, 6p, 8p |
| Huidige Classificatie | 3A, 1.5A |
| IP classificatie | 60V |
| Schakelaarontwerp | M8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabeluitlaat | 3,5 - 5,0mm |
| Bovengrens temperatuur | 85°C |
| Productnaam | M8 3 de Waterdichte Schakelaar van PIN Board Rear Mounted Flange |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Beëindiging | Soldeersel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
|---|---|
| Beëindigingsstijl | Het soldeerseltype/PCB zetten op |
| Opzettend Type | PCB zetten/Comité opzetten/Kabel op |
| Opzettende Eigenschap | Front Mount/Achter Opzetten/4 Gat Flens |
| Nominale spanning | 250V voor 3 4 speld 60V voor 5pin 30V voor speld 8 |
| Reeks | M8 |
|---|---|
| Schakelaartype | Plastic verticaal |
| Aantal van Conntacts | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 4p, 3p |
| Contacten | 3 speld |
| Koppelingsnoot | Koppelnoot/schroef |
| Productnaam | M12m8 vormende kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | Soldeersel |
| Materiaal | PA66 |
| Geslacht | Mannetje |
| Schakelaargeslacht | Vrouwelijk Mannetje |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Functie | Maak waterdicht |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |