| kleur | Zwart |
|---|---|
| Certificaat | Ce, RoHS, BEREIK |
| Huidig Voltage | 250V |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Materiaal | Pvc |
| Certificaat | Ce, RoHS, Bereik |
|---|---|
| Huidig voltage | 250V |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Materiaal | Pvc |
| spelden | 4P |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |