| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Contactmanier | schroef |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
|---|---|
| Sleutelwoorden | M8 maak Schakelaar waterdicht |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Productnaam | de Cirkelschakelaar van 3pin/4pin/5pin/6pin/8pin M8 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Contactdrager | TPU+GF |
| Matenrial Overmold | PVC/TPU |
| Temperatuurwaaier | - 25℃~+80℃ |
| sleutelwoorden | Waterdichte Schakelaar |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Werkende Temperatuur | -30°C~+105°C |
| Beschrijving | D-SUB hd-SUB 8pin/9pin/15pin |
| Productnaam | D-SUB HD-SUB |
| Certificaat | CE/ROHS |
|---|---|
| Voltageclassificatie | 250v |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Speldaantal | 3/4/5/6/8 Speld |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Verpakking Details | 1.Our verpakkend: elke PCs in één PE zak, dan gezet in een klein karton. 2. volgens klantenverzoek. |
|---|---|
| Levertijd | 14 |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur | -40°C~+105°C |
| Ip classificatie | IP67, IP68 |
| Beëindiging | PCB-Onderdompeling het Solderen |
| Geslacht | Mannetje |
| IP graad | IP67/IP68 |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Contactmanier | Snel slot/Schroefslot |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |