| Schakelaarontwerp | mannetje hoekige schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| spelden | 4p, 3P |
|---|---|
| Speld | 3 speld, 3pin, 3p |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud/Zilver |
| Productnaam | M8 3 assemblage van het speld de vrouwelijke waterdichte ip67 plastic gebied |
| Type | CEI, CEI |
| Productnaam | 4 Pin Round Connector |
|---|---|
| spelden | 4p, 3P |
| Schakelaartype | Cirkelschakelaars |
| Beveiligingsniveau | IP67 waterdichte Schakelaar |
| Type | Cirkelschakelaar |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Type | Cirkelschakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Mannetje |
| spelden | 3 4 5 6 8pin |
| Codage | A/B/DCode |
| Aantal Contacten | 2 - speld 24 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Kabellengte | Gebaseerd op het verzoek van de klant |
| Reeks | M5 / M8/M9/M12/M16/M23 |
| Koppeling | Ingepaste koppeling |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |