| Modelnummer | M8 de Schakelaars van de Reekssensor |
|---|---|
| Type | M8 de Schakelaar van Gebiedswireable |
| Toepassing | Industrieel en Automative |
| Geslacht | Mannetje |
| spelden | 4p |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Schakelaarontwerp | M8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| spelden | 4p, 3P |
|---|---|
| Codage | Een Code |
| Nominale spanning | 60V AC/DC |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Toepassing | Automobiel/macht |
| Schakelaarontwerp | PCB-Schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| OD kabel | 0,25 mm ² |
| Draadmaat | AWG 24 of 26 |
| Kabeljasje | Pvc of PUR |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing 1 | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Norm | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Het beschermen | V.N.-alaibable |
| IP graad | IP67 |
| Contactmanier | Schroef |
| Grootte | M8 |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 2P |
| productnaam | M8 assemblageschakelaar |
| De diameter van de golfplaatmond | 2.0mm |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |