| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Schroef |
| Geschat IP | IP67 |
| Toepassing | Industrieel, Mobiel Automatiseringsmateriaal |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |
| Reeks | M16 |
|---|---|
| Normen voldaan | UL, CSA, EN |
| Hoogte | 2mm |
| Contactmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Montage-type | het paneel zet op |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Speld | speld 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 |
|---|---|
| TYPE | Het Comité zet op |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Temperatuurwaaier | -20°C~80°C |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen duurzaamheid | ≥500 |
| Contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 17 schakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Productnaam | m12-connector voor paneelmontage |
|---|---|
| Norm | CEI |
| Toepassing | Automobiel |
| Gecodeerd | OMDAT GECODEERD C D S T X |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Modelnummer | M19 2 3 4 5 Pin Connector |
|---|---|
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Zwarte coating |
| Geschatte Stroom | 20A |
| Type | L |
| IP-classificatie | IP67 |
|---|---|
| Aantal Contacten | 4 |
| Isolatiemateriaal | PBT |
| Voltageclassificatie | 500V |
| Contactplateren | Goud |