| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Schakelaartype | RJ45 aan m12 |
|---|---|
| Productgeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 1.5A |
| Voltageclassificatie | 30V ac, 42V gelijkstroom |
| Prestaties | KAT 5e |
| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Contactdooscontact | CuSn |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contactaantallen | 4pins |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Groottetype | Een codage |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Contactplateren | Goud |
|---|---|
| Montage-type | het paneel zet op |
| IP-classificatie | IP67 |
| Hoogte | 2mm |
| Voltageclassificatie | 500V |
| Montage-type | het paneel zet op |
|---|---|
| Huidige rating | 10A |
| Beëindigingsmethode | Krimp |
| Naam van het product | M16 cirkelschakelaar |
| Contactplating | Goud |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Reeks | M16 |
| Isolatiemateriaal | PBT |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 10A |
| Montage-type | het paneel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20°C aan +85°C |
| Beëindigingsmethode | Golfplaat |
| Geslacht | Mannetje |
| Normen voldaan | UL, CSA, EN |