| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
|---|---|
| Code | OMDAT DE CODE VAN C D S T X |
| Geslacht | Mannetje; Wijfje |
| Huidig | 4A |
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | Met draadtype |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
|---|---|
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE,ROHS,ISO |
| Passende cyclus | 500 |
| Contactmateriaal | (verguld) koper |
| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| Beëindiging | Het solderen |
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Geschatte Temperatuur | -25°C… +70°C |
| koppelmoer / schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| IP graad | IP68 |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Omgevingstemperatuur | 20 - 40℃~+80℃ |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Type | Paneel connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Materiaal van Huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Graad van Bescherming | IP67; IP68 |
|---|---|
| Beschermd | JA |
| Kern | 4P4C; 8P8C |
| Norm | Cat6a; Cat5e |
| Type | Elleboog; Rechtstreeks |