| sleutelwoorden | Waterdichte Schakelaar |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Werkende Temperatuur | -30°C~+105°C |
| Beschrijving | D-SUB hd-SUB 8pin/9pin/15pin |
| Productnaam | D-SUB HD-SUB |
| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 4p, 3p |
| Contacten | 3 speld |
| Koppelingsnoot | Koppelnoot/schroef |
| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 3A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Man/vrouw |
| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 3A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Man/vrouw |
| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 1,5A, 3A, 4A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Man/vrouw |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contacten | 5 pinnen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van Bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codering | B D DIE X CODEREN |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten |
| Mechanische bediening | >500 paringscycli |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |