| Modelnummer | M16 |
|---|---|
| Omringende temperatur | -25℃~+85℃ |
| Voltageclassificatie | 250 V Ac/Dc |
| Toepassing | Macht |
| Lichaamsrichtlijn | Rechtstreeks |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen duurzaamheid | ≥500 |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Telling | 3 4 5 6 8 |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Contactmethode | Schroef |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Contactspeld | 8 SPELD |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Geschat IP | IP67 |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactspeld | speld 8 |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 reeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Temperatuurclassificatie | -20℃ aan 80℃ |