| connector vorm | Ronde/Vierkant |
|---|---|
| Materiaal | Koper/Messing/Roestvrij staal |
| Oppervlaktebehandeling | Geplateerd vernikkeld/Gouden |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Voltageclassificatie | 250V/600V |
| aantal contacten | 3/4/5/6/8 Speld |
|---|---|
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Beëindiging | Schroef-verbinding/het Solderen |
| Productnaam | 3/4/5/6/8 Cirkel de Schakelaarkabel van M8 |
| Toepassing | Industrieel en Automative |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Productgeslacht | Wijfje en mannetje |
| Polen | 2P |
| Type | gebiedsassemblage |
| Contacten | 5pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | SP21 het paneel zet schakelaar op |
| Shell Material | Shcollmateriaal |
| connector vorm | Ronde/Vierkant |
|---|---|
| Schakelaarkleur | Zwart/Wit/Grijs |
| Draadmeter | 14-10AWG |
| IP-classificatie | IP67/IP68 |
| Kabellengte | Op maat |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -30°C~105°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Rated Voltage | 300V |
| Product Name | Rigoal custom M5 3 4 pin A code male and female plug socket IP67 IP68 waterproof wire connector factory |
| Wire Gouge | 24AWG/26AWG |
| Type | DIN |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Type | DIN |
| Rated Voltage | 300V |
| Wire Length | Customize |
| Certificate | CE ROHS ISO9001 |
|---|---|
| Application | Automotive |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Conductor Material | Customizable |