| Modelnummer | M12 |
|---|---|
| Type | SCART, Cirkelschakelaars, Machtsschakelaar |
| Toepassing | Macht |
| spelden | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 4PIN |
| Toepassing | ruimte, automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| Minimum/Maximu | Werkende Temperatuur: -25°C +85°C |
|---|---|
| IP Classificatie | 60V |
| Beëindigingsmethode | PCB |
| Huidige Classificatie | 3A |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Toepassing | Automobiel |
|---|---|
| Spelden | 4pin, 8pin |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Certificaat | ISO-Ce RoHS |
| Productnaam | M12 Comité Vergaarbakken |
| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 4p, 3p |
| Contacten | 3 speld |
| Koppelingsnoot | Koppelnoot/schroef |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Type | Adapter, DIN |
| Materiaal | PA66 |
| Productnaam | Mannelijke Vrouwelijke Waterdichte fietsschakelaar |
| Contact | Messing met geplateerd goud |
|---|---|
| Het verzegelen | Kiezelzuurgel |
| voltageclassificatie | 60V |
| Contactweerstand | <10m> |
| Analysevoltage | 1.5KV/1minute |
| Nominale spanning | 60V |
|---|---|
| Contactdrager | Zwart TPU+GF, |
| Schroefnoot | Messing, vernikkeld CNC, |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Over--vormt | TPU |