| Productnaam | De Cirkelbasis van de solenoïdewaarde een Type |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Codage | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
|---|---|
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Nominale spanning | 250V voor 3 4 speld 60V voor 5pin 30V voor 8 12 17pin |
| Beëindigingsstijl | Het soldeerseltype/PCB zetten op |
| Beschermingsgraad | IP67/IP68 |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codering | B D DIE X CODEREN |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten |
| Mechanische bediening | >500 paringscycli |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 Vormend aan solenoïde klepb schakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Contacten | 5pins en 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Spelden | 8pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte stroom | 4A/2A/1.5A |
| Kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| contactplateren | Sn (tin) |