| Geslacht | Man, vrouw |
|---|---|
| Materiaal | PVC;PUR;Cuzn;TPU |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Nominale stroom | 1.5-4A |
| Pin | 3,4,5,6,8 pin |
| Speld | 8 speld |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Draadmaat | 24-20AWG |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
| schakelaarterminal | Fosfoorbrons |
| IP Classificatie | IP67 |
| Kabel Buitendiameter | 4.08.0mm |
|---|---|
| Pin Number | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Schakelaartussenvoegsel | PA66 |
| Schakelaar Shell | Vernikkeld |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| schakelaarterminal | Fosfoorbrons |
| Schakelaartussenvoegsel | PA66 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Modelnummer | M12 vormende kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |